Nejnovější zprávy: Háčkované hračky budou dělat radost v Kroměřížské nemocnici ​Na jarmek pojedou autobusy Mikulášského expresu i posílené vlaky

Společnost

​Magické datum 22. 2. 2022 oslovují snoubence i ve Vsetíně

Úterý 22. 2. 2022 má pro mnoho lidí příchuť něčeho jedinečného. Vsetínská radnice proto otevřela svou obřadní síň a vyšla vstříc všem snoubencům, kteří o sňatek v tento den projevili zájem.


Autor: repro

„Magická data přitahují. Již v minulém roce jsem byla oslovena jako oddávající s prosbou o otevření termínu pro svatební obřady netradičně v úterý, které mělo ono magické datum. Domluvila jsem se na matrice a tento termín jsme otevřeli. Musím uznat, že zájem o obřad v tento je velký. V úterý 22.2.2022 budu oddávat hned pět svatebních párů. Většina svateb bude v obřadní síni, a jeden se uskuteční dle přání i mimo radnici, “ popsala místostarostka Simona Hlaváčová, která má agendu matriky ve své gesci.

Datum plné dvojek láká, protože se jedná o stejná, sudá čísla, což podle numerologů značí dobré znamení. Ti dvojku vidí jako silné číslo přinášející rovnováhu, což potvrzuje rčení, co jde do páru, je vždy dobré. Pokud se na číslo zadíváte, zjistíte, že jde číst z obou stran, a to je numerickou výjimečností.

„Datum má určitě v sobě něco výjimečného, vnímají to i snoubenci, kteří se chystají na sňatek. Záleželo jim na obřadu natolik, že se byli za mnou i osobně domlouvat, na připravované překvapení s příslibem přísného utajení,“ prozradila místostarostka Hlaváčová.