Nejnovější zprávy: Otrokovice zvou na společné sázení stromů. Připraveny jsou ovocnany i keře ​Herec Slováckého divadla Zdeněk Trčálek: Večer šohaj, ráno ogar!

Aktuálně

​Kavárna na terase zlínského mrakodrapu je k pronajmutí

Kavárna s jedinečným výhledem na Zlín a okolí na terase nejvyšší zlínské budovy je k pronájmu. Zájemci se mohou hlásit do 1. února a využít tak příležitosti provozovat kavárnu na tomto exkluzivním místě.


Autor: Krajský úřad Zlín

Zlínský kraj vyhlašuje záměr pronájmu kavárny a zázemí na terase v 16. nadzemním podlaží Baťova mrakodrapu, za účelem zajištění jejího provozu pro návštěvníky budovy 21, včetně provozu a výkonu souvisejících služeb. Plocha k pronájmu je 109 m2. Předpokládaný termín počátku doby nájmu na dobu neurčitou, bude sjednán od 1. dubna.

„Kavárna je vybavena a připravena pro okamžité zahájení provozu. Kromě vnitřních prostor, které mají kapacitu pro 25 lidí, je možné využít také venkovního posezení s kapacitou 30 míst a s výhledem na město a okolí,“ doplnil vedoucí oddělení správy budov Jiří Lučan.

Písemné nabídky lze doručit osobně nebo poštou na adresu: Zlínský kraj, odbor Kancelář ředitele – oddělení správy budov, třída Tomáše Bati 21, 761 90 Zlín, a to nejpozději do 1. února.

Podrobné informace zájemci najdou na webových stránkách www.kr-zlinsky.cz v sekci úřední deska: Záměr pronájmu | Úřední deska | Zlínský kraj (kr-zlinsky.cz). Dotazy směřujte také na telefonním čísle 735 744 020 nebo e-mailu petra.vrankova@kr-zlinsky.cz.