Nejnovější zprávy: Rožnov pod Radhoštěm připravuje moravsko-slovenskou kuchařku receptů pro školy Tři desítky lidí ze Zlínského kraje bojují s kovidem. Hejtmanství nabádá k očkování

Sport

Fotbalisté Luhačovic mají nové dresy. Pokřtili je Vincentkou

Na nových dresech fotbalistů FK Luhačovice jsou vyobrazeny loga klubu a sponzora i města Luhačovic. Současně se také nesou v novém vizuálu Luhačovic.


Autor: Michal Konečný

Fotbalový klub v Luhačovicích získal nové, vlastní dresy po dlouhé době, proto fotbalistům FKL udělaly velkou radost. „Všichni jsme z nich nadšení, mají úžasnou barvu, měli jsme z nich velkou radost, hráči i členové týmu,“ pochválil novinkové dresy v barvách Luhačovic hráč a člen výboru FKL Martin Horáček.

A jak vznikla myšlenka připojit luhačovický fotbalový klub k nové identitě města prostřednictvím nových dresů hráčů? Za vším byli bratři Červenkovi.

„Říkali jsme si, že bychom potřebovali nové dresy, dosud jsme hráli jen v trikotech FC Fastav Zlín. Bylo to fajn, ale ne super. Proto jsme se spojili se starostou Luhačovic Marianem Ležákem. Slíbili jsme mu, že koupíme nové dresy hráčům, kde bude i logo města Luhačovic a město bude hledat dotaci pro stavbu tribunu pro diváky a rodiče,“ vysvětlil předseda klubu FKL Zdeněk Červenka.

Podle něj jsou ohlasy na novou vizáž fotbalistů velmi pozitivní. „Nové dresy hodnotili vesměs všichni dobře. Hráči, diváci, fanoušci a bývalí hráči. Dokonce se někteří z nich nechali slyšet, že v takových dresech by chtěli u nás hrát znovu. Takže kdoví, třeba nám nové dresy přinesou i nové fanoušky,“ usmál se Zdeněk Červenka.