Nejnovější zprávy: Zlín miluje letní kino. Promítat se bude hned na semi místech Masters of Rock ve Vizovicích slaví už 20 let

Byznys

​Cena pro Marketéra roku letos putuje i do Zlína

Jedna z cen v prestižní soutěži Marketér roku, kterou každoročně vyhlašuje Česká marketingová společnost, letos putuje do Zlína. Ocenění Duhový delfín převzala ve čtvrtek 23. září v Praze Lenka Mastešová, marketingová ředitelka DATARTu. Ten je od roku 2017 součástí zlínské společnosti HP TRONIC.


Autor: HP TRONIC

Ředitelku marketingu Datartu ocenila odborná porota „za vytvoření dlouhodobého kreativního konceptu, který výrazně zlepšil vnímání značky“. Soutěž, která oceňuje nejlepší marketingové počiny a osobnosti u nás, se letos konala již pošestnácté.

„Nominace mě velmi potěšila a získané ocenění pro mne a mé kolegy z kreativního marketingového týmu je příjemnou zpětnou vazbou k dlouhodobé práci s budováním pozitivního vnímání značky,“ komentovala ocenění Lenka Mastešová.

Páteří kreativního konceptu oceněného Duhovým delfínem jsou obrazově bohaté reklamní spoty ze světa hor a galaxie, které vznikly ve spolupráci marketingového týmu DATARTu s agenturou WMC Grey a společností Punk Film. Reklamní spoty se vysílají v televizi od loňského října a průzkum vnímání reklamy od agentury FOCUS – Marketing & Social Research ukázal nejvyšší zaznamenání reklamy DATART od roku 2005, kdy se ukazatel začal sledovat.